wywołanie mucha

Dziś mam zamiar wyjaśnić, co jest Ichimoku i jak go handlu. Ponadto, pokażę ci, jak handlować kombinacji Ichimoku z www.opcjeonline.com analizą spread objętość jak powiedziałem w moich poprzednich artykułach.

Ichimoku jest wskaźnikiem i jest w każdej platformy. Tak, wystarczy spojrzeć na to w liście wskaźnika i upuść go na wykresie. tutaj Przede wszystkim spojrzeć w pierwszym zrzucie ekranu o tym, jak ten wskaźnik wyglądać.

Ten wykres jest z parą EURUSD walutowym i używam tylko Ichimoku oraz lepszy wskaźnik głośności. Pracuję na http://www.opcjeonline.com/iq-option/ wykresie 5min. Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć jest to oczywiście chmura. To Kumo.

Górna linia Kumo jest Senkou rozpiętość A i drugiej platformie Senkou rozpiętość B. niebieska linia, która wygląda jak Najlepszy Magazine Online średniej ruchomej jest Kijun a czerwony jeden przełomowy Tankan. Ostatni, zielony jeden jest chinkou.

Tak więc cała sprawa jest „Ichimoku”. Może jesteś teraz mylić, ale mam zamiar wyjaśnić, jak to skomplikowana sprawa jest bardzo silnym narzędziem do analizy technicznej.

Istnieje wiele teorii i systemów obrotu źródło wokół tego wskaźnika, a powiem ci podstawy i jak używać to z wielkości i ceny akcji.

Przede wszystkim należy wiedzieć, że Ichimoku działa lepiej w trendów rynku i jeśli jesteś w stanie złapać trend od początku produktów finansowych, takich jak Zakłady rozproszonym, Spot Forex będzie można zarobić dobre pieniądze. Można również użyć go w opcje binarne ale polecam dłuższych expiries.