złamane skrzydło

2:00: 02:45 PM EST – Wielu inwestorów oczekuje rynek, aby zamknąć się w tym samym kierunku, w którym porusza opcjeonline.com jest godna zaufania się na rynku w tym czasie. Coś pamiętać, ale zwykle nie będzie jeszcze kilka mocnych ruchów albo przegięcie wstrząśnięcia handlowców outów.

15:00 EST – Kolejny punkt zwrotny. Jeżeli przed tendencja będzie utrzymywać się do końca, będzie to odmiana, która wstrząsa out dużo przedsiębiorców, którzy trzymają w zamknięciu. Jeśli rynek ma odwrócić przeczytać tutaj na tej stronie choć nie jest prawdopodobne, aby być bardzo silny ruch w przeciwnym kierunku, jak te, które postawić na kierunku bliskie godzinę lub więc zanim zostanie uwięziony i mają się wydostać.

15:30 EST – Ostatnia godzina jest drugim najbardziej lotne dnia (pierwsza godzina jest zazwyczaj najbardziej lotne). Nie witryna internetowa może być tak ostre ruchy wyścig handlowców do zamykania pozycji przed końcem dnia.

16:00 EST – Zamknij.

09 grudnia 2013 był no-news-dzień i przykleiła się do tendencji całkiem dobrze.

Rysunek 1: S & P 500 porze dnia Tendencies – Wykres 2 Minute

Słowo końcowe

Są to szacunki oparte i tendencje czasowe, a nie dokładne czasy lub cykle. Każdy dzień może odbiegać od tendencji. Informacje te mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Na przykład, jeśli tendencja sprawdź moje odniesienie wydaje się być spowolnienie tuż obok typowego czasu odwrócenia, może nie przyjmować handlu trendu. Jeśli pojawi się ostry odwrócenie tuż obok typowego czasu odwrócenia, nie próbuj go zanikać. Są to tylko opcjeonline przykłady, tworzyć własne zasady, jak będziesz używać (lub nie używać) tę informację w swoim własnym planem handlowym.